24.10.2022 Фаховому коледжу морського транспорту Національного університету "Одеська морська академія" виконується 78 років. Вітаємо усіх співробітників коледжу, курсантів, їх рідних та близьких, наших шановних випускників усіх років! Будьте усі здорові та щасливі!

Перший курс почав навчання і готується до Посвяти у курсанти.

Наказом ректора Національного університету «Одеська морська академія», рішенням загальних зборів трудового колективу ВСП Фахового коледжу морського транспорту НУ «ОМА» начальником коледжу призначений Опарін Анатолій Володимирович.
Наші вітання і побажання успіхів!

ОБ'ЯВА

8 вересня з 9:00 по 15:00 в коледжі
відбудуться вибори на посаду начальника
Відокремленого структурного підрозділу
«Фаховий коледж морського транспорту
Національного університету «Одеська морська академія»

Вітаємо з 77-річчям коледжу співробітників коледжу, курсантів, їх рідних та близьких, наших шановних випускників усіх років!

Будьте всі здорові та щасливі!СПРАВЖНІЙ ПОДАРУНОК! Подарунок до Дня коледжу принесли курсанти Гірс Микита та Богомолов Ааріан. Вони змагалися на міжнародних змаганнях з бразильського джиу-джитсу AJP та всеукраїнських змаганнях UNC у Києві. Першого дня змагань Ааріан Богомолов взяв 1-е місце у розділі Gi (у кімоно). На другий день змагань Ааріан Богомолов виграв 1-е місце у розділі Gi (кімоно) та 3 місце у розділі No-Gi (без кімоно), Гірс Микита взяв 2-е місце у розділі Gi та 3 місце у розділі No-Gi, а також за сумою змагального сезону, що складається з 4-х змагань у різних куточках України, виграв пояс призера змагань UNC Season 2020-2021

НазадВперед